חיסכון לכל ילד מודל חכ"מ אחר
קבוצת השוואה בתוך חיסכון לכל ילד. מסלולי הקבוצה מושווים זה לזה באחוזונים בעמוד כל מסלול.
בקבוצה "מודל חכ"מ אחר" יש 28 מסלולים, עם 26.4 מיליארד ש"ח נכסים. אלה המסלולים שמשווים זה לזה באתר.
למה בקבוצה
מסלולים באותה קבוצה מנוהלים בגישה דומה, ולכן ההשוואה ביניהם הוגנת יותר מהשוואה לכלל השוק. מסלול בקבוצה אחרת יכול להראות תשואה שונה מסיבות שאינן קשורות לאיכות הניהול.
מה מבדיל בין המסלולים בקבוצה
דמי הניהול מצבירה נעים בין 0.00 ל 0.02 אחוז, עם חציון 0.01.
בתשואה ממוצעת שנתית לחמש שנים, החציון הוא 7.26 אחוז, מתוך 25 מסלולים שיש להם נתון לתקופה.
איך קוראים את הטבלה
הסדר בטבלה נקבע לפי נתון אחד שנבחר: תשואה לשלוש שנים, תשואה לחמש שנים, שארפ או דמי ניהול. זה מיון, לא ציון איכות.
- אחוזון הוא מיקום בתוך הקבוצה. "אחוזון 92 בתשואה לחמש שנים (מתוך 41 מסלולים)" אומר שהתשואה גבוהה מזו של 92 אחוז מהמסלולים האחרים בקבוצה בתקופה הזו.
- בדמי ניהול הכיוון הפוך: "דמי ניהול נמוכים מ 80 אחוז מהמסלולים בקבוצה".
- ההשוואה היא בתוך קבוצת התמחות. מסלול מניות לא מושווה לאג"ח.
- תשואות נומינליות ברוטו, ותשואות עבר אינן מעידות על העתיד.
- "אין נתון" מופיע במסלול שאין לו עדיין נתון לתקופה, בדרך כלל מסלול צעיר.
פירוט: עמוד "שיטה ומקורות".
ממוין לפי נכסים, בתוך קבוצת "מודל חכ"מ אחר" (28 מסלולים). נתוני אוגוסט 2026. תשואות נומינליות ברוטו.
| מסלול | תשואה שנה12 חודשים, חישוב שלנו | תשואה 3 שניםמצטברת | תשואה 5 שניםמצטברת | שארפ | דמי ניהול ממוצעים בפועלשנתי | נכסים |
|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם חיסכון לילד לחוסכים המעדיפים סיכון מוגבראלטשולר שחם גמל ופנסיה | 17.7% | 64.3% | 56.1% | 0.80 | 0.01% | 8.7 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם חיסכון לילד לחוסכים המעדיפים סיכון בינוניאלטשולר שחם גמל ופנסיה | 11.0% | 38.7% | 35.6% | 0.74 | 0.02% | 2.3 מיליארד ₪ |
| אנליסט מסלולית, קופת גמל להשקעה לחיסכון ארוך טווח לילד, מסלול לחוסכים המעדיפים סיכון מוגבראנליסט קופות גמל | 18.6% | 69.7% | 76.7% | 0.97 | 0.01% | 1.7 מיליארד ₪ |
| הראל חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון מוגברגביע: התשואה הגבוהה בטבלה לשנההראל פנסיה וגמל | 23.9% | 73.8% | 75.1% | 1.00 | 0.01% | 1.6 מיליארד ₪ |
| הפניקס חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון מועטהפניקס פנסיה וגמל | 4.5% | 16.2% | 14.7% | 0.05 | 0.01% | 1.6 מיליארד ₪ |
| הראל חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון מועטהראל פנסיה וגמל | 5.2% | 19.6% | 19.0% | 0.33 | 0.01% | 1.4 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם חיסכון לילד לחוסכים המעדיפים סיכון מועטאלטשולר שחם גמל ופנסיה | 7.3% | 25.2% | 24.2% | 0.56 | 0.01% | 1.2 מיליארד ₪ |
| מיטב קופת גמל להשקעה לחיסכון ארוך טווח לילד אחר חיסכון לכל ילד, חוסכים המעדיפים סיכון מועטמיטב גמל ופנסיה | 10.0% | 32.9% | 33.6% | 0.92 | 0.01% | 676 מיליון ₪ |
| מגדל חסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון מועטמגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 9.1% | 27.7% | 26.6% | 0.73 | 0.01% | 656 מיליון ₪ |
| אינפיניטי חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון מוגברגביע: התשואה הגבוהה בטבלה ל5 שניםאינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה | 18.7% | 69.6% | 92.2% | 1.15 | 0.00% | 639 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים חסכון לכל ילד, מסלול חוסכים המעדיפים סיכון מועטמנורה מבטחים פנסיה וגמל | 6.9% | 20.6% | 21.5% | 0.51 | 0.01% | 632 מיליון ₪ |
| מיטב קופת גמל להשקעה לחיסכון ארוך טווח לילד אחר חיסכון לכל ילד, חוסכים המעדיפים סיכון מוגברגביע: התשואה הגבוהה בטבלה ל3 שניםמיטב גמל ופנסיה | 22.4% | 77.7% | 79.2% | 1.06 | 0.01% | 610 מיליון ₪ |
| אנליסט מסלולית, קופת גמל להשקעה לחיסכון ארוך טווח לילד, מסלול לחוסכים המעדיפים סיכון מועטאנליסט קופות גמל | 9.3% | 30.5% | 30.2% | 0.81 | 0.01% | 599 מיליון ₪ |
| אינפיניטי חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון מועטאינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה | 10.5% | 34.1% | 34.4% | 0.89 | 0.01% | 590 מיליון ₪ |
| הפניקס חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון מוגברהפניקס פנסיה וגמל | 21.5% | 73.0% | 77.3% | 1.09 | 0.01% | 580 מיליון ₪ |
| מור חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון מועטמור גמל ופנסיה | 8.3% | 28.5% | 24.8% | 0.66 | 0.01% | 575 מיליון ₪ |
| הראל חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון בינוניהראל פנסיה וגמל | 13.1% | 37.6% | 39.4% | 0.90 | 0.01% | 567 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים חסכון לכל ילד, מסלול חוסכים המעדיפים סיכון מוגברמנורה מבטחים פנסיה וגמל | 23.6% | 75.6% | 75.4% | 1.04 | 0.01% | 403 מיליון ₪ |
| מיטב קופת גמל להשקעה לחיסכון ארוך טווח לילד אחר חיסכון לכל ילד, חוסכים המעדיפים סיכון בינונימיטב גמל ופנסיה | 13.4% | 44.0% | 46.1% | 1.07 | 0.02% | 308 מיליון ₪ |
| מגדל חסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון מוגברמגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 21.9% | 74.1% | 75.8% | 1.06 | 0.01% | 265 מיליון ₪ |
| אנליסט מסלולית, קופת גמל להשקעה לחיסכון ארוך טווח לילד, מסלול לחוסכים המעדיפים סיכון בינוניאנליסט קופות גמל | 10.8% | 43.0% | 49.1% | 1.03 | 0.02% | 226 מיליון ₪ |
| הפניקס חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון בינוניהפניקס פנסיה וגמל | 12.0% | 42.4% | 41.9% | 0.91 | 0.02% | 208 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים חסכון לכל ילד, מסלול חוסכים המעדיפים סיכון בינונימנורה מבטחים פנסיה וגמל | 13.7% | 40.6% | 43.1% | 1.01 | 0.01% | 199 מיליון ₪ |
| מגדל חסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון בינונימגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 13.1% | 40.6% | 41.0% | 0.97 | 0.01% | 156 מיליון ₪ |
| אינפיניטי חיסכון לילד, חוסכים המעדיפים סיכון בינוניאינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה | 14.3% | 47.6% | 52.2% | 1.04 | 0.02% | 26 מיליון ₪ |
| כלל חיסכון לכל ילד חוסכים המעדיפים סיכון מוגברכלל פנסיה וגמל | אין נתון | אין נתון | אין נתון | אין נתון | אין נתון | 2 מיליון ₪ |
| כלל חיסכון לכל ילד חוסכים המעדיפים סיכון בינוניכלל פנסיה וגמל | אין נתון | אין נתון | אין נתון | אין נתון | אין נתון | 0 מיליון ₪ |
| כלל חיסכון לכל ילד חוסכים המעדיפים סיכון מועטכלל פנסיה וגמל | אין נתון | אין נתון | אין נתון | אין נתון | אין נתון | 0 מיליון ₪ |
אין מסלולים שמתאימים לסינון
הגביעים מסמנים את התשואה הגבוהה ביותר בטבלה לכל תקופה, לפי נתוני העבר. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה בעתיד, וזו אינה המלצה.
רוצים לדעת איפה המסלול שלכם עומד מול המובילים בקבוצת "מודל חכ"מ אחר"?
28 מסלולים בטבלה. בבדיקת תיק קצרה נעבור יחד על המסלול שלכם מולם, בלי התחייבות.
תשואת שנה: חישוב של סיגנל פנסיוני מתוך 12 התשואות החודשיות שדווחו, ספטמבר 2025 עד אוגוסט 2026. מסלול שחסר לו חודש מסומן "אין נתון".
הסדר בטבלה נקבע רק לפי המדד שבחרת, ומשתנה כשבוחרים מדד אחר. אין בו שקלול נוסף, אין מיקום בתשלום, ואיש אינו משלם לנו כדי להופיע או לעלות בטבלה. התשואות נומינליות ברוטו כפי שדווחו לרשות שוק ההון ואינן מעידות על תשואות בעתיד. דמי הניהול הם ממוצע מה שנגבה בפועל במסלול, ודמי הניהול שלך עשויים להיות שונים. מסלול בלי נתון לתקופה מסוימת (לרוב מסלול צעיר) מסומן "אין נתון". הטבלה אינה מביאה בחשבון את הצרכים, הגיל, רמת הסיכון או המצב האישי של אף אחד, ואינה המלצה. איך חישבנו
מקור: גמל נט, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דרך data.gov.il. נתוני אוגוסט 2026, נמשכו ב 07.10.2026. חישובי אחוזון, חציון ותשואת שנה: סיגנל פנסיוני.