מה השתנה בקרנות ההשתלמות והגמל: אוגוסט 2026

נתוני אוגוסט 2026 הם העדכניים ביותר שפרסמה רשות שוק ההון, נכון ל 7 באוקטובר 2026. הרשות מפרסמת את נתוני כל חודש כחודש וחצי אחרי סופו, ונתוני ספטמבר 2026 יתווספו כאן כשיתפרסמו.

באוגוסט 2026 הנכסים בדיווח לקופות גמל להשקעה עלו ב 2.5 אחוז לעומת יולי 2026, השינוי הגדול ביותר באחוזים מבין הקטגוריות. בקטגוריה קרנות פנסיה נרשמה צבירה נטו חיובית של 5,952 מיליון ש"ח. 38 מתוך 107 רישומי גוף וקטגוריה הציגו צבירה נטו שלילית בחודש הזה, והיא כוללת העברות בין קופות. 25 מסלולים הופיעו לראשונה בדיווח, ב 11 מסלולים הייתה תזוזה של 20 נקודות אחוזון ומעלה בתשואה ל 3 שנים.

תמונת החודש לפי קטגוריה

הקטגוריות לפי סדר הצגה קבוע. אוגוסט 2026 מול יולי 2026.

קטגוריהנכסיםשינוי בנכסים, ש"חשינוי בנכסים, אחוזצבירה נטוחציון תשואה חודשיתטווח עשירונים (10 עד 90)
קרנות השתלמות243 מסלולים באוגוסט 2026, 234 ביולי 2026526.8 מיליארד ₪+8,558 מיליון+1.65%+1,678 מיליון1.0%0.2% עד 2.1%
קופות גמל להשקעה158 מסלולים באוגוסט 2026, 152 ביולי 2026100.4 מיליארד ₪+2,421 מיליון+2.47%+968 מיליון1.2%0.5% עד 2.6%
חיסכון לכל ילד41 מסלולים באוגוסט 2026, 41 ביולי 202633.4 מיליארד ₪+770 מיליון+2.36%+172 מיליון1.3%0.5% עד 2.5%
קופות גמל לתגמולים ולפיצויים259 מסלולים באוגוסט 2026, 250 ביולי 2026437.2 מיליארד ₪+6,724 מיליון+1.56%+1,353 מיליון1.1%0.1% עד 2.1%
קרנות פנסיה155 מסלולים באוגוסט 2026, 154 ביולי 20261,229.4 מיליארד ₪+18,052 מיליון+1.49%+5,952 מיליון0.9%0.4% עד 1.8%

שינוי בנכסים כולל תשואה, הפקדות ומשיכות, ואינו רק כניסת כסף. צבירה נטו היא הפקדות פחות משיכות ועוד העברות בין קופות. הטווח הוא העשירון התחתון והעליון של התשואה החודשית בין המסלולים בקטגוריה. מקור: גמל נט ופנסיה נט, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דרך data.gov.il. נתוני אוגוסט 2026 מושווים לנתוני יולי 2026, נמשכו ב 07.10.2026. חישובים: סיגנל פנסיוני. מסלולים מעל 100 מיליון ש"ח, אלא אם צוין אחרת.

לאן זרם הכסף: צבירה נטו לפי גוף מנהל

צבירה נטו מוגדרת כהפקדות פחות משיכות ועוד העברות בין קופות, ולכן היא כוללת כסף שעבר בין גופים. היא אינה מעידה על מספר העמיתים. הגופים ממוינים לפי צבירה נטו בש"ח, מהגבוהה לנמוכה.

קרנות השתלמות

ממוין לפי צבירה נטו בש"ח, בתוך קרנות השתלמות (38 גופים). נתוני אוגוסט 2026.

צבירה נטו, קרנות השתלמות, אוגוסט 2026: כלל פנסיה וגמל +1,059, מיטב גמל ופנסיה +809, הראל פנסיה וגמל +612, מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל +499, איילון קופות גמל +336, מנורה מבטחים פנסיה וגמל +184, הפניקס פנסיה וגמל −14, שיבולת, חברה לניהול קופות גמל −16, אלטשולר שחם גמל ופנסיה −1,110, ילין לפידות ניהול קופות גמל −1,132 מיליון ש"חכלל פנסיה וגמל+1,059 (2.84%)מיטב גמל ופנסיה+809 (1.20%)הראל פנסיה וגמל+612 (1.67%)מגדל מקפת קרנות פנסיה ו…+499 (1.50%)איילון קופות גמל+336 (99.83%)מנורה מבטחים פנסיה וגמל+184 (0.72%)הפניקס פנסיה וגמל−14 (−0.03%)שיבולת, חברה לניהול קופ…−16 (−8.36%)אלטשולר שחם גמל ופנסיה−1,110 (−2.77%)ילין לפידות ניהול קופות…−1,132 (−2.78%)
צבירה נטו במיליוני ש"ח, ובסוגריים באחוז מנכסי הגוף בקטגוריה. ימינה מציר האפס צבירה חיובית, שמאלה שלילית.
טבלת נתונים: כל 38 הגופים
גוף מנהלצבירה נטו, מיליון ש"חאחוז מהנכסיםנכסים, מיליון ש"חמסלולים
כלל פנסיה וגמל+1,059+2.84%37,27612
מיטב גמל ופנסיה+809+1.20%67,20118
הראל פנסיה וגמל+612+1.67%36,56616
מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל+499+1.50%33,33314
איילון קופות גמל+336+99.83%33610
מנורה מבטחים פנסיה וגמל+184+0.72%25,39812
מור גמל ופנסיה+122+0.24%50,96415
קרנות השתלמות למורים ולגננות, חברה מנהלת+105+0.31%33,8996
אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה+68+2.86%2,3789
אנליסט קופות גמל+60+0.13%44,78310
עגור חברה לניהול קופות גמל וקרנות השתלמות+37+0.31%11,9106
גלובלנט ניהול קופות גמל+36+1.16%3,0692
קרן החסכון לצבא הקבע, חברה לניהול קופות גמל+33+0.38%8,78010
קרנות השתלמות למורים תיכוניים, מורי סמינרים ומפקחים, חברה מנהלת+16+0.14%11,2956
החברה המנהלת של רום קרן ההשתלמות לעובדי הרשויות המקומיות+9+0.14%6,1985
החברה לניהול קרן ההשתלמות לעובדי המדינה+8+0.20%3,7016
החברה המנהלת של מינהל קרן ההשתלמות לפקידים עובדי המנהל והשירותים+4+0.31%1,2465
מנורה מבטחים והסתדרות המהנדסים ניהול קופות גמל+3+0.13%2,4937
אקטיון+2+13.36%181
החברה לניהול קרן השתלמות למשפטנים+2+0.32%5373
ק.ה.ר, קרן השתלמות לרוקחים+1+0.35%1281
עוצ"מ חברה לניהול קופות גמל והשתלמות+0+0.19%741
סלייס גמל00.00%1061
החברה המנהלת של קרן השתלמות של עובדי חברת החשמל לישראל−0−0.03%8562
החברה לניהול קרן השתלמות לביוכימאים ומקרוביולוגים−0−0.11%2761
יהב, פ.ר.ח., חברה לניהול קופות גמל−1−0.69%1362
חברת הגמל לעובדי האוניברסיטה העברית−1−0.24%5232
ק.ל.ע., חברה לניהול קרן השתלמות לעובדים סוציאליים−2−0.26%7463
החברה לניהול קרן השתלמות לשופטים−3−0.67%4881
רעות חברה לניהול קופות גמל−7−0.26%2,7126
החברה לניהול קרן השתלמות לאקדמאים במדעי החברה והרוח−7−0.25%2,9435
החברה לניהול קרן ההשתלמות להנדסאים וטכנאים−9−0.38%2,2364
יהב אחים ואחיות, חברה לניהול קופות גמל−10−0.41%2,3322
יחד רופאים, חברה לניהול קופות גמל−12−0.94%1,2524
הפניקס פנסיה וגמל−14−0.03%49,61214
שיבולת, חברה לניהול קופות גמל−16−8.36%1861
אלטשולר שחם גמל ופנסיה−1,110−2.77%40,12812
ילין לפידות ניהול קופות גמל−1,132−2.78%40,6848

קופות גמל להשקעה

ממוין לפי צבירה נטו בש"ח, בתוך קופות גמל להשקעה (18 גופים). נתוני אוגוסט 2026.

צבירה נטו, קופות גמל להשקעה, אוגוסט 2026: הראל פנסיה וגמל +436, מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל +246, מיטב גמל ופנסיה +222, כלל פנסיה וגמל +216, איילון קופות גמל +102, אנליסט קופות גמל +39, ילין לפידות ניהול קופות גמל −165, אלטשולר שחם גמל ופנסיה −201 מיליון ש"חהראל פנסיה וגמל+436 (2.33%)מגדל מקפת קרנות פנסיה ו…+246 (5.01%)מיטב גמל ופנסיה+222 (2.01%)כלל פנסיה וגמל+216 (4.51%)איילון קופות גמל+102 (99.15%)אנליסט קופות גמל+39 (0.29%)ילין לפידות ניהול קופות…−165 (−2.23%)אלטשולר שחם גמל ופנסיה−201 (−1.88%)
צבירה נטו במיליוני ש"ח, ובסוגריים באחוז מנכסי הגוף בקטגוריה. ימינה מציר האפס צבירה חיובית, שמאלה שלילית.
טבלת נתונים: כל 18 הגופים
גוף מנהלצבירה נטו, מיליון ש"חאחוז מהנכסיםנכסים, מיליון ש"חמסלולים
הראל פנסיה וגמל+436+2.33%18,66416
מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל+246+5.01%4,92013
מיטב גמל ופנסיה+222+2.01%11,04416
כלל פנסיה וגמל+216+4.51%4,78612
איילון קופות גמל+102+99.15%10310
אנליסט קופות גמל+39+0.29%13,6309
מנורה מבטחים פנסיה וגמל+30+0.80%3,74512
הפניקס פנסיה וגמל+18+0.19%9,84612
מור גמל ופנסיה+10+0.07%14,29615
אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה+7+0.79%9008
עמ"י, חברה לניהול קופות גמל ענפיות+2+3.05%674
מחוג, מינהל גמל לעובדי חברת חשמל לישראל+1+1.13%1282
חברת הגמל לעובדי האוניברסיטה העברית+1+0.80%1322
גל, ניהול קופות גמל לעובדי הוראה+1+4.31%232
הנדסאים וטכנאים, חברה לניהול קופות גמל+1+2.98%184
יחד רופאים, חברה לניהול קופות גמל+0+3.28%73
ילין לפידות ניהול קופות גמל−165−2.23%7,3808
אלטשולר שחם גמל ופנסיה−201−1.88%10,71910

חיסכון לכל ילד

ממוין לפי צבירה נטו בש"ח, בתוך חיסכון לכל ילד (10 גופים). נתוני אוגוסט 2026.

צבירה נטו, חיסכון לכל ילד, אוגוסט 2026: מור גמל ופנסיה +35, אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה +28, הראל פנסיה וגמל +27, אנליסט קופות גמל +21, מיטב גמל ופנסיה +20, אלטשולר שחם גמל ופנסיה +17 מיליון ש"חמור גמל ופנסיה+35 (2.41%)אינפיניטי השתלמות, גמל …+28 (1.34%)הראל פנסיה וגמל+27 (0.40%)אנליסט קופות גמל+21 (0.84%)מיטב גמל ופנסיה+20 (0.85%)אלטשולר שחם גמל ופנסיה+17 (0.13%)
צבירה נטו במיליוני ש"ח, ובסוגריים באחוז מנכסי הגוף בקטגוריה. ימינה מציר האפס צבירה חיובית, שמאלה שלילית.
טבלת נתונים: כל 10 הגופים
גוף מנהלצבירה נטו, מיליון ש"חאחוז מהנכסיםנכסים, מיליון ש"חמסלולים
מור גמל ופנסיה+35+2.41%1,4615
אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה+28+1.34%2,0544
הראל פנסיה וגמל+27+0.40%6,6954
אנליסט קופות גמל+21+0.84%2,5123
מיטב גמל ופנסיה+20+0.85%2,3174
אלטשולר שחם גמל ופנסיה+17+0.13%13,2104
הפניקס פנסיה וגמל+11+0.43%2,5375
מנורה מבטחים פנסיה וגמל+7+0.47%1,3884
מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל+6+0.48%1,2304
כלל פנסיה וגמל+2+90.00%24

קופות גמל לתגמולים ולפיצויים

ממוין לפי צבירה נטו בש"ח, בתוך קופות גמל לתגמולים ולפיצויים (32 גופים). נתוני אוגוסט 2026.

צבירה נטו, קופות גמל לתגמולים ולפיצויים, אוגוסט 2026: מיטב גמל ופנסיה +898, מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל +619, כלל פנסיה וגמל +615, איילון קופות גמל +480, הראל פנסיה וגמל +422, הפניקס פנסיה וגמל +120, מור גמל ופנסיה −23, החברה לניהול קופות התגמולים והפיצויים של עובדי בנק לאומי −41, ילין לפידות ניהול קופות גמל −873, אלטשולר שחם גמל ופנסיה −1,045 מיליון ש"חמיטב גמל ופנסיה+898 (1.13%)מגדל מקפת קרנות פנסיה ו…+619 (3.36%)כלל פנסיה וגמל+615 (1.75%)איילון קופות גמל+480 (99.74%)הראל פנסיה וגמל+422 (1.22%)הפניקס פנסיה וגמל+120 (0.25%)מור גמל ופנסיה−23 (−0.05%)החברה לניהול קופות התגמ…−41 (−0.86%)ילין לפידות ניהול קופות…−873 (−2.88%)אלטשולר שחם גמל ופנסיה−1,045 (−2.37%)
צבירה נטו במיליוני ש"ח, ובסוגריים באחוז מנכסי הגוף בקטגוריה. ימינה מציר האפס צבירה חיובית, שמאלה שלילית.
טבלת נתונים: כל 32 הגופים
גוף מנהלצבירה נטו, מיליון ש"חאחוז מהנכסיםנכסים, מיליון ש"חמסלולים
מיטב גמל ופנסיה+898+1.13%79,20120
מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל+619+3.36%18,42016
כלל פנסיה וגמל+615+1.75%35,17515
איילון קופות גמל+480+99.74%48111
הראל פנסיה וגמל+422+1.22%34,48216
הפניקס פנסיה וגמל+120+0.25%48,10816
מנורה מבטחים פנסיה וגמל+103+0.39%26,60229
אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה+96+3.79%2,53911
אנליסט קופות גמל+29+0.09%30,61112
גלובלנט ניהול קופות גמל+25+0.66%3,8032
קופת תגמולים של עובדי התעשיה האוירית לישראל+21+0.63%3,2875
אקטיון+1+4.30%311
קופת תגמולים של עובדי אל על נתיבי אוויר לישראל בע"מ אגודה שיתופית−1−0.05%1,0625
חברה לניהול קופות גמל של העובדים בעיריית תל, אביב יפו−1−0.47%1641
תגמולים של עובדים בעירית ת"א יפו א.ש.−1−0.10%1,3696
עו"ס, חברה לניהול קופות גמל−2−0.77%2033
סלייס גמל−2−0.28%6351
קופת"ג של עובדי עירית חיפה−2−0.78%2741
עוצ"מ, אגודה שיתופית לניהול קופות גמל−3−0.50%6684
שיבולת, חברה לניהול קופות גמל−5−0.46%1,0272
חברת הגמל לעובדי האוניברסיטה העברית−5−0.16%2,9095
הנדסאים וטכנאים, חברה לניהול קופות גמל−6−0.60%1,0264
מחר, חברה לניהול קופות גמל−7−0.58%1,2776
ארם גמולים, חברה לניהול קופות גמל בע''מ−8−0.68%1,1973
גל, ניהול קופות גמל לעובדי הוראה−9−0.15%5,9448
עמ"י, חברה לניהול קופות גמל ענפיות−12−0.50%2,2986
מחוג, מינהל גמל לעובדי חברת חשמל לישראל−16−0.60%2,6074
קו הבריאות חברה לניהול קופות גמל−16−1.08%1,4883
מור גמל ופנסיה−23−0.05%51,02214
החברה לניהול קופות התגמולים והפיצויים של עובדי בנק לאומי−41−0.86%4,7741
ילין לפידות ניהול קופות גמל−873−2.88%30,3659
אלטשולר שחם גמל ופנסיה−1,045−2.37%44,11119

קרנות פנסיה

ממוין לפי צבירה נטו בש"ח, בתוך קרנות פנסיה (9 גופים). נתוני אוגוסט 2026.

צבירה נטו, קרנות פנסיה, אוגוסט 2026: כלל פנסיה וגמל +1,977, מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל +1,297, מיטב גמל ופנסיה +1,092, מור גמל ופנסיה +681, הראל פנסיה וגמל +676, הפניקס פנסיה וגמל +522, אלטשולר שחם גמל ופנסיה −473 מיליון ש"חכלל פנסיה וגמל+1,977 (1.06%)מגדל מקפת קרנות פנסיה ו…+1,297 (0.61%)מיטב גמל ופנסיה+1,092 (1.27%)מור גמל ופנסיה+681 (3.20%)הראל פנסיה וגמל+676 (0.32%)הפניקס פנסיה וגמל+522 (0.35%)אלטשולר שחם גמל ופנסיה−473 (−1.30%)
צבירה נטו במיליוני ש"ח, ובסוגריים באחוז מנכסי הגוף בקטגוריה. ימינה מציר האפס צבירה חיובית, שמאלה שלילית.
טבלת נתונים: כל 9 הגופים
גוף מנהלצבירה נטו, מיליון ש"חאחוז מהנכסיםנכסים, מיליון ש"חמסלולים
כלל פנסיה וגמל+1,977+1.06%185,94420
מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל+1,297+0.61%211,54220
מיטב גמל ופנסיה+1,092+1.27%86,09218
מור גמל ופנסיה+681+3.20%21,25316
הראל פנסיה וגמל+676+0.32%210,19722
הפניקס פנסיה וגמל+522+0.35%150,87417
מנורה מבטחים פנסיה וגמל+131+0.04%325,05518
אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה+49+2.28%2,14310
אלטשולר שחם גמל ופנסיה−473−1.30%36,34614

הסדר בטבלה נקבע רק לפי המדד שבחרת, ומשתנה כשבוחרים מדד אחר. אין בו שקלול נוסף, אין מיקום בתשלום, ואיש אינו משלם לנו כדי להופיע או לעלות בטבלה. התשואות נומינליות ברוטו כפי שדווחו לרשות שוק ההון ואינן מעידות על תשואות בעתיד. דמי הניהול הם ממוצע מה שנגבה בפועל במסלול, ודמי הניהול שלך עשויים להיות שונים. מסלול בלי נתון לתקופה מסוימת (לרוב מסלול צעיר) מסומן "אין נתון". הטבלה אינה מביאה בחשבון את הצרכים, הגיל, רמת הסיכון או המצב האישי של אף אחד, ואינה המלצה. איך חישבנו

מקור: גמל נט ופנסיה נט, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דרך data.gov.il. נתוני אוגוסט 2026 מושווים לנתוני יולי 2026, נמשכו ב 07.10.2026. חישובים: סיגנל פנסיוני. מסלולים מעל 100 מיליון ש"ח, אלא אם צוין אחרת.

תזוזות באחוזון תשואה ל 3 שנים

מסלולים שבהם האחוזון של התשואה הממוצעת ל 3 שנים, בתוך קבוצת ההתמחות, השתנה ב 20 נקודות או יותר לעומת יולי 2026. האחוזון זז גם כי חלון 36 החודשים מתגלגל: חודש חדש נכנס וחודש ישן יוצא מהחישוב. שינוי מחודש לחודש אינו מעיד על העתיד.

ממוין לפי גודל השינוי באחוזון, בערך מוחלט. 11 מסלולים. נתוני אוגוסט 2026.

מסלולקבוצהאחוזון ביולי 2026אחוזון באוגוסט 2026שינויתשואה ממוצעת 3 שנים
קרן החיסכון לצבא הקבע, עוקב מדד s&p500קרן החסכון לצבא הקבע, חברה לניהול קופות גמלעוקבי מדדים (55)8241−41מ 11.80% ל 11.21%
הראל השתלמות, עוקב מדד s&p 500הראל פנסיה וגמלעוקבי מדדים (55)8247−35מ 11.80% ל 11.22%
מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמישמנורה מבטחים פנסיה וגמלעוקבי מדדים (55)3565+30מ 10.72% ל 11.30%
הראל גמל להשקעה עוקב מדד s&p 500הראל פנסיה וגמלעוקבי מדדים (45)7244−28מ 11.79% ל 11.20%
הראל גמל, עוקב מדד s&p 500הראל פנסיה וגמלעוקבי מדדים (50)7345−28מ 11.80% ל 11.22%
מיטב פנסיה מקיפה קיימותמיטב גמל ופנסיהקרנות חדשות | (155)3357+24מ 8.66% ל 11.00%
אומגה קרן השתלמות מסלול כללימנורה מבטחים והסתדרות המהנדסים ניהול קופות גמלכללי (47)6182+21מ 11.98% ל 12.70%
מיטב השתלמות כללימיטב גמל ופנסיהכללי (47)5575+20מ 11.86% ל 12.59%
אלטשולר שחם השתלמות כללי ב'אלטשולר שחם גמל ופנסיהכללי (47)3959+20מ 11.40% ל 12.47%
אלטשולר שחם חיסכון פלוס כלליאלטשולר שחם גמל ופנסיהכללי (18)1333+20מ 10.69% ל 11.57%
אלטשולר שחם השתלמות הלכהאלטשולר שחם גמל ופנסיההלכתי (20)727+20מ 10.02% ל 10.87%

הסדר בטבלה נקבע רק לפי המדד שבחרת, ומשתנה כשבוחרים מדד אחר. אין בו שקלול נוסף, אין מיקום בתשלום, ואיש אינו משלם לנו כדי להופיע או לעלות בטבלה. התשואות נומינליות ברוטו כפי שדווחו לרשות שוק ההון ואינן מעידות על תשואות בעתיד. דמי הניהול הם ממוצע מה שנגבה בפועל במסלול, ודמי הניהול שלך עשויים להיות שונים. מסלול בלי נתון לתקופה מסוימת (לרוב מסלול צעיר) מסומן "אין נתון". הטבלה אינה מביאה בחשבון את הצרכים, הגיל, רמת הסיכון או המצב האישי של אף אחד, ואינה המלצה. איך חישבנו

מקור: גמל נט ופנסיה נט, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דרך data.gov.il. נתוני אוגוסט 2026 מושווים לנתוני יולי 2026, נמשכו ב 07.10.2026. חישובים: סיגנל פנסיוני. מסלולים מעל 100 מיליון ש"ח, אלא אם צוין אחרת.

מסלולים חדשים בדיווח, ומסלולים שלא דווחו

הופיעו לראשונה בדיווח (25)

ממוין לפי נכסים, מהגבוהים לנמוכים. מסלול שהופיע בדיווח אינו בהכרח מסלול חדש לגמרי.

לא דווחו באוגוסט 2026 (0)

כל המסלולים שדווחו ביולי 2026 דווחו גם באוגוסט 2026.

מקור: גמל נט ופנסיה נט, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דרך data.gov.il. נתוני אוגוסט 2026 מושווים לנתוני יולי 2026, נמשכו ב 07.10.2026. חישובים: סיגנל פנסיוני. מסלולים מעל 100 מיליון ש"ח, אלא אם צוין אחרת.

דמי ניהול

דמי הניהול הממוצעים מתעדכנים בדיווח פעם בשנה, בינואר. הרשימה העדכנית של שינויים בדמי הניהול נמצאת במהדורת ינואר 2026.

שאלות נפוצות

לכל השאלות
מה זה צבירה נטו?

הפקדות פחות משיכות והעברות בחודש. היא כוללת גם העברות בין קופות, ולכן צבירה שלילית במסלול אינה בהכרח כסף שיצא מהחיסכון.

למה כתוב "לא דווח" ולא "נסגר"?

כי אנחנו רואים רק שהמסלול לא הופיע בדיווח של החודש. הוא יכול להיות סגור, ממוזג או שלא דווח באותו חודש, והנתונים לא מבדילים בין האפשרויות.

למה דמי ניהול מופיעים בשינויים רק בינואר?

בנתונים שמפורסמים, דמי הניהול הממוצעים משתנים רק בדיווח של ינואר. לכן שינויים בדמי ניהול מוצגים רק בגרסה של ינואר.

למה האחוזון של מסלול זז?

אחוזון הוא מיקום ביחס לשאר הקבוצה. הוא יכול לזוז כשהתשואה של המסלול משתנה, כשחודשים ישנים יוצאים מחלון שלוש השנים, או כשמסלולים אחרים בקבוצה זזים.

מה נחשב תזוזה באחוזון?

בעמוד מוצגות תזוזות של 20 נקודות אחוזון ומעלה בתשואה ל 3 שנים. תזוזה קטנה מזה אינה מוצגת.

דמי ניהול, תשואה ומסלול. בדיקת תיק אחת עונה על שלושתם.

בלי התחייבות · שיחה קצרה

בדיקת תיק, בלי התחייבות

מה קורה אחרי שתשאירו פרטים

  1. נחזור אליכם בטלפון לשיחה קצרה.
  2. נעבור יחד על המסלול, דמי הניהול והתשואה של החיסכון שלכם.

שם, טלפון וגיל בלבד. לא שואלים כאן על יתרות או מספרי חשבון.